Прокидаючись вранці, запитай себе:
«Що я повинен зробити?»
Увечері, перш ніж заснути:
«Що я зробив?»(Піфагор)
Яка людина може раціонально спланувати свій робочий день? Лише та, у якої багато справ, багато різноманітних занять та захоплень. Така людина вчиться економити кожну хвилину. Нехай не все вдається у навчанні в школі, але можна знайти справу для душі, де відчуєш свою неповторність, самодостатність.
У 6-Г класі відбулась презентація «Світ моїх захоплень». Діти дізнались багато цікавого про позашкільні заклади міста, в яких займаються їхні однокласники.
Нещодавно Іван Ворон (бійцівський клуб «Ліга чемпіонів») повернувся з Чернігова з чемпіонату України по кікбоксингу, де став чемпіоном у своїй ваговій категорії. Стас Орел – ще один наш кікбоксер (клуб єдиноборств «Праджат») – мав 1, 2, 3 місця на чемпіонатах у Львові, в Києві навесні та влітку 2018 року.
Андрій Сарбаєв – лише початківець у боксі (Військово-спортивний центр ЗОШ №23), але цей вид спорту уже допомагає йому долати свої емоції, керувати ними.
Настя Мельничук (приватна студія) та Олександра Алексійчук (Рівненська державна дитяча художня школа) розповіли про своє захоплення живописом, про різні техніки виконання малюнків, презентували свої роботи. Чарівні музичні номери виконали Вежичаніна Злата (флейта) (Рівненська дитяча музична школа №2), Заєць Ангеліна та Шляхова Дарина (домра) (Рівненська дитяча музична школа №1). Дівчатка пояснили будову тих музичних інструментів, які вони опановують, розкрили секрети опрацювання творів, підготовки до академконцертів.
Сашко Рудіка (підлітковий клуб «Омега»), який вже другий рік займається авіа моделюванням, продемонстрував модель-метелик у дії. Він розповів, що до цього клубу привів його сусід, учень 7 класу, який уже кілька років створює свої моделі.
Студія повітряної акробатики «Pole Dance 360°», діяльність якої спрямована зокрема на розвиток сили, гнучкості, витривалості, координації та правильної здорової осанки, захопила Приходько Ангеліну.
Назар Ковпак покинув заняття музикою, але із задоволенням виконав на піаніно музичну п’єсу. Отже, чого навчишся, за плечима не носити.
Справжньою родзинкою презентаційної години спілкування стала композиція М.Леонтовича «Щедрик», виконана на піаніно Настею Мельничук (приватна студія).
Слухаючи розповіді своїх однокласників, діти зрозуміли, що для досягнення високих результатів потрібно докладати чималі зусилля. Але в свою чергу ці ж результати формують цілеспрямованість, працелюбність, надихають, можуть стати справою усього життя. Більшість занять у позашкільних закладах, поїздки на конкурси та змагання вимагають неабияких батьківських капіталовкладень, але батьки чудово розуміють, що це є депозит у майбутнє дитини, у її розвиток.
Класний керівник 6-Г класу
Фефелова Н.І.
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.