Замовлення підручників

Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників
для закладів загальної середньої освіти

Витяг з протоколу №19 від 25.03.2024 “Про здійснення вибору підручників для 11 класу”  Переглянути »

Витяг з протоколу №18 від 26.02.2024 “Про здійснення вибору підручників для 7 класу Нової української школи”  Переглянути »

Витяг з протоколу №14 від 26.01.2024 “Про здійснення вибору підручників для 2 класу Нової української школи”  Переглянути »

Витяг з протоколу №10 від 15.12.2023 “Про здійснення вибору підручників для 1 класу Нової української школи”  Переглянути »

Витяг з протоколу №15 від 04.05.2023 “Про здійснення вибору підручників для 10 класів”  Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників   Переглянути »

Витяг з протоколу №13 від 27.03.2023 “Про здійснення вибору підручників для 5 та 6 класів Нової української школи”  Переглянути »

Протокол №12 від 27 лютого 2023 р. “Про схвалення конкурсного вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках”   Переглянути »

Протокол №17 від 27 травня 2022 р. “Про схвалення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас)”   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу (перевидання)  Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу   Переглянути »

Протокол №6 від 12 січня 2022 р. “Про схвалення (затвердження)  вибору підручників для 9 класу”   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу (перевидання)  Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 8 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу (математика)  Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 4 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу   Переглянути »

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1, 5, 10 класів   Переглянути »